Makijaż, odpowiednie uczesanie, ubranie i dobre oświetlenie mogą poprawić Twój wygląd tylko do pewnego stopnia. Gdy pragniesz bardziej drastycznych zmian w swoim wyglądzie, odpowiedzią może być chirurgia plastyczna. W dzisiejszych czasach staje się coraz bardziej przystępna cenowo i akceptowana społecznie.

Nie musisz się obawiać odrzucenia przez znajomych, jeśli po dłuższej przerwie nagle zobaczą Cię ze zmienionym nosem, większym biustem czy skorygowanymi uszami. Wręcz przeciwnie, będą zapewne zaciekawieni a część może pytać Cię o ceny i nazwisko Twojego lekarza.

Dobry chirurg plastyczny w Warszawie lub w innym dużym mieście jest na wagę złota i może być oblegany przez pacjentów a na wizytę trzeba umawiać się z dużym wyprzedzeniem. Warto jednak poczekać i wykorzystać ten czas, by dobrze przemyśleć, czy na pewno chcesz poddać się operacji. Zarówno zabieg, jak i operacja plastyczna wiąże się z ryzykiem wielu powikłań.

Dlatego kluczowe jest, by iść do specjalisty, jakim jest lekarz chirurg plastyczny. Nie pozwól, by zabiegi wymagające przerwania ciągłości powłok skórnych, zwłaszcza na twarzy, wykonywała Ci kosmetyczka po krótkim kursie lub szkoleniu. W wypadku wystąpienia wstrząsu, utraty przytomności czy zaburzeń krążenia, tylko lekarz będzie w stanie pomóc. Zatem przemyśl dobrze, co chcesz w sobie zmienić, sprawdź, czy w Twojej obecnej sytuacji finansowej stać Cię na odpowiedni zabieg lub operację, a potem ruszaj do gabinetu lekarskiego. Na początek czeka Cię tylko konsultacja, szczegóły przyjdą później.

Twoja wizja piękniejszej, bardziej proporcjonalnej twarzy, zgrabniejszego ciała i życia bez niedoskonałości może się wkrótce ziścić. Tak jak przy wszystkim innym, przy chirurgii plastycznej ważne jest doświadczenie lekarza, by zostały jak najmniejsze blizny.

Wybierz mądrze a już wkrótce w lustrze może cieszyć Cię piękno dzięki chirurgii plastycznej. Jeśli teraz jest to za duży wydatek i nie możesz pozwolić sobie na przerwę w pracy, poczekaj aż odłożysz wymaganą kwotę i umów zabieg na wakacje. Wiele gabinetów oferuje również zakup na raty.

Zdjęcie autorstwa Andrea Piacquadio z Pexels