Redakcja poleca Zdrowie

Piękno dzięki chirurgii plastycznej

chirurgii

Makijaż, odpowiednie uczesanie, ubranie i dobre oświetlenie mogą poprawić Twój wygląd tylko do pewnego stopnia. Gdy pragniesz bardziej drastycznych zmian w swoim wyglądzie, odpowiedzią może być chirurgia plastyczna. W dzisiejszych czasach staje się coraz bardziej przystępna cenowo i akceptowana społecznie.

Nie musisz się obawiać odrzucenia przez znajomych, jeśli po dłuższej przerwie nagle zobaczą Cię ze zmienionym nosem, większym biustem czy skorygowanymi uszami. Wręcz przeciwnie, będą zapewne zaciekawieni a część może pytać Cię o ceny i nazwisko Twojego lekarza.

Dobry chirurg plastyczny w Warszawie lub w innym dużym mieście jest na wagę złota i może być oblegany przez pacjentów a na wizytę trzeba umawiać się z dużym wyprzedzeniem. Warto jednak poczekać i wykorzystać ten czas, by dobrze przemyśleć, czy na pewno chcesz poddać się operacji. Zarówno zabieg, jak i operacja plastyczna wiąże się z ryzykiem wielu powikłań.

Dlatego kluczowe jest, by iść do specjalisty, jakim jest lekarz chirurg plastyczny. Nie pozwól, by zabiegi wymagające przerwania ciągłości powłok skórnych, zwłaszcza na twarzy, wykonywała Ci kosmetyczka po krótkim kursie lub szkoleniu. W wypadku wystąpienia wstrząsu, utraty przytomności czy zaburzeń krążenia, tylko lekarz będzie w stanie pomóc. Zatem przemyśl dobrze, co chcesz w sobie zmienić, sprawdź, czy w Twojej obecnej sytuacji finansowej stać Cię na odpowiedni zabieg lub operację, a potem ruszaj do gabinetu lekarskiego. Na początek czeka Cię tylko konsultacja, szczegóły przyjdą później.

Twoja wizja piękniejszej, bardziej proporcjonalnej twarzy, zgrabniejszego ciała i życia bez niedoskonałości może się wkrótce ziścić. Tak jak przy wszystkim innym, przy chirurgii plastycznej ważne jest doświadczenie lekarza, by zostały jak najmniejsze blizny.

Wybierz mądrze a już wkrótce w lustrze może cieszyć Cię piękno dzięki chirurgii plastycznej. Jeśli teraz jest to za duży wydatek i nie możesz pozwolić sobie na przerwę w pracy, poczekaj aż odłożysz wymaganą kwotę i umów zabieg na wakacje. Wiele gabinetów oferuje również zakup na raty.

Zdjęcie autorstwa Andrea Piacquadio z Pexels

Może Ci się także spodobać

Kobieta chora

5 sposobów na rotawirusa

  • 3 stycznia 2020
Zakażenie rotawirusami jest szczególnie uciążliwe. Silne wymioty, biegunka, ból brzucha i uczucie ogólnego rozbicia uniemożliwiają normalne funkcjonowanie. Tak zwana grypa żołądkowa lub grypa jelitowa wyklucza z życia nawet na kilka
amarantus

Amarantus, czyli jedna z najpożywniejszych roślin świata

  • 4 stycznia 2020
Amarantus, inaczej nazywany szarłatem, jest jednym z tak zwanych pseudozbóż, które uprawia się od tysięcy lat. Roślina jest wyjątkowo odżywcza, a jej właściwości docenili już Indianie i mieszkańcy Himalajów. W
Kobieta uprawiająca sport

Aminokwasy niezbędne dla mięśni

  • 4 stycznia 2020
Najbardziej znanymi aminokwasami są BCAA. Są one odpowiedzialne za regenerację masy mięśniowej oraz jej budowę. Składają się z izoleucyny, waliny i leucyny. Organizm jednak nie ma zdolności syntezowania tych substancji.
Migdały

Białko a redukcja tkanki tłuszczowej

  • 8 stycznia 2020
Białko to nie tylko budulec masy mięśniowej, ale także doskonały spalacz tłuszczu. Główne jego zadanie to działanie anaboliczne oraz antykataboliczne. Można dokonać podziału białek ze względu na prędkość, z jaką