Antyperspirant Ziaja Bloker jest odpowiedni dla kobiet i mężczyzn. Brak zapachu, barwników i plam pod pachami sprawia, że kosmetyk z powodzeniem zastępuje tradycyjne antyperspiranty dla kobiet i mężczyzn.

Ziaja Bloker skutecznie redukuje nadmierne pocenie, jednocześnie chroniąc przed niebezpiecznym zatykaniem ujść gruczołów potowych. Wydzielanie potu jest mniejsze, a przykry zapach znika, dzięki czemu uczucie świeżości towarzyszy użytkownikowi przez cały dzień.   

Antyperspirant Ziaja aplikuje się na skórę na noc przez 2-3 kolejne dni. Kosmetyka nakłada się przed snem, po wcześniejszym umyciu i dokładnym osuszeniu pach. Niewskazane jest stosowanie blokera bezpośrednio na depilacji oraz na skaleczoną skórę ze względu na możliwość pojawienia się nieprzyjemnego uczucia pieczenia. Aplikacji nie należy powtarzać o poranku.

Ziaja Bloker nie zawiera parabenów, alkoholu i sztucznych barwników. W składzie kosmetyku znajdują się wyłącznie sole glinowe, będące naturalnym i bezpiecznym regulatorem pocenia.

Zdjęcie – Linus Schütz z Pixabay