Moda i uroda Zdrowie

Ziaja Bloker Anty-perspirant – skuteczny kosmetyk przeciw poceniu

pot

Antyperspirant Ziaja Bloker jest odpowiedni dla kobiet i mężczyzn. Brak zapachu, barwników i plam pod pachami sprawia, że kosmetyk z powodzeniem zastępuje tradycyjne antyperspiranty dla kobiet i mężczyzn.

Ziaja Bloker skutecznie redukuje nadmierne pocenie, jednocześnie chroniąc przed niebezpiecznym zatykaniem ujść gruczołów potowych. Wydzielanie potu jest mniejsze, a przykry zapach znika, dzięki czemu uczucie świeżości towarzyszy użytkownikowi przez cały dzień.   

Antyperspirant Ziaja aplikuje się na skórę na noc przez 2-3 kolejne dni. Kosmetyka nakłada się przed snem, po wcześniejszym umyciu i dokładnym osuszeniu pach. Niewskazane jest stosowanie blokera bezpośrednio na depilacji oraz na skaleczoną skórę ze względu na możliwość pojawienia się nieprzyjemnego uczucia pieczenia. Aplikacji nie należy powtarzać o poranku.

Ziaja Bloker nie zawiera parabenów, alkoholu i sztucznych barwników. W składzie kosmetyku znajdują się wyłącznie sole glinowe, będące naturalnym i bezpiecznym regulatorem pocenia.

Zdjęcie – Linus Schütz z Pixabay

Sprawdź:   Color correcting w makijażu

Może Ci się także spodobać

Kobieta chora

5 sposobów na rotawirusa

  • 3 stycznia 2020
Zakażenie rotawirusami jest szczególnie uciążliwe. Silne wymioty, biegunka, ból brzucha i uczucie ogólnego rozbicia uniemożliwiają normalne funkcjonowanie. Tak zwana grypa żołądkowa lub grypa jelitowa wyklucza z życia nawet na kilka
amarantus

Amarantus, czyli jedna z najpożywniejszych roślin świata

  • 4 stycznia 2020
Amarantus, inaczej nazywany szarłatem, jest jednym z tak zwanych pseudozbóż, które uprawia się od tysięcy lat. Roślina jest wyjątkowo odżywcza, a jej właściwości docenili już Indianie i mieszkańcy Himalajów. W
Kobieta uprawiająca sport

Aminokwasy niezbędne dla mięśni

  • 4 stycznia 2020
Najbardziej znanymi aminokwasami są BCAA. Są one odpowiedzialne za regenerację masy mięśniowej oraz jej budowę. Składają się z izoleucyny, waliny i leucyny. Organizm jednak nie ma zdolności syntezowania tych substancji.
Migdały

Białko a redukcja tkanki tłuszczowej

  • 8 stycznia 2020
Białko to nie tylko budulec masy mięśniowej, ale także doskonały spalacz tłuszczu. Główne jego zadanie to działanie anaboliczne oraz antykataboliczne. Można dokonać podziału białek ze względu na prędkość, z jaką