Obecnie wypożyczalnie samochodów mają w swoich ofertach naprawdę sporo interesujących opcji, z których zdecydowanie warto jest korzystać. Szczególnie w przypadku osób, które nie dysponują własnym środkiem transportu, a chcą uniknąć konieczności poruszania się za pomocą komunikacji miejskiej. Dodatkowo, ze strony wypożyczalni można najczęściej liczyć na dodatkowe usługi, o których nie zawsze się mówi, a mogą okazać się ważne. Postanowiliśmy to zmienić i nieco przybliżyć Ci na co dokładnie możesz liczyć wypożyczając samochód. 

Wyposażenie dodatkowe 

Przede wszystkim nawigacja GPS, która doskonale sprawdza się w sytuacjach, kiedy to mamy poruszać się w miejscach, których topografii nie znamy. Co więcej, nawigacje najczęściej dostarczane są do samochodów klientów bez żadnych dodatkowych opłat. Często zdarza się również, że wybrany samochód ma już wbudowaną nawigację. 

Dla rodziny z dziećmi ważną opcją będą również foteliki samochodowe, które zagwarantują bezpieczeństwo ich dzieciom. W przypadku wakacyjnych wyjazdów przydadzą się również specjalny bagażnik dachowy, który pozwoli na zabranie większej ilości bagażu. 

Samochód dostarczony w wybrane miejsce

Bardzo ciekawą możliwością, którą również oferuje coraz więcej wypożyczalni jest dostarczenie samochodu w wyznaczone przez wynajmującego miejsce. W ten sposób nie musisz nigdzie jeździć, tylko dobierasz samochód dokładnie tam, gdzie jest Ci najwygodniej. Tyczy się to zarówno tych samochodów, które wynajmujemy w ramach OC sprawy wypadku po kolizji, jak również choćby na potrzeby firmowe. 

Wcześniejsza rezerwacja samochodu 

Jeśli w wypożyczalni spodobało Ci się np. BMW X5 xDrive30d i boisz się, że w dniu, kiedy będziesz chciał go wynająć ktoś inny Cię uprzedzi, to bez większych problemów możesz zarezerwować sobie samochód na konkretną datę. W ten sposób możesz mieć pewność, że auto będzie na Ciebie czekało gotowe do drogi. 

Polecamy korzystać z opcji dodatkowych, które oferują wypożyczalnie i zawsze o takowe pytać. Dzięki temu podróżowanie będzie jeszcze bardziej komfortowe.  

Zdjęcie – Negative Space z Pexels