Oglądanie telewizji już dawno odeszło do lamusa, prym wiodą platformy, na których obejrzymy świetne produkcje bez reklam i o najwyższej jakości. Warto zapoznać się z ofertą Netflixa i HBO GO, by być na bieżąco z kultowymi serialami i filmami.

Seriale na HBO GO

Wartym uwagi jest bez wątpienia serial oparty na faktach „Mrs. America”, w którym fantastyczna Cate Blanchett wciela się w rolę konserwatystki, tłumiącej ruch walecznych feministek walczących o wprowadzenie poprawki do konstytucji USA. Hitem jest serial „Czarnobyl” przedstawiający katastrofę przemysłową, do jakiej doszło w elektrowni jądrowej na Ukrainie z 1986 roku. Osoby, które jeszcze jakimś cudem nie miały okazji obejrzeć, a poszukują wciągającego serialu nie zawiodą się kultową „Grą o tron”. Historię trzech matek, których życie przybrało nieoczekiwany bieg po dokonaniu zbrodni w ich miasteczku obejrzymy w serialu „Wielkie kłamstewka”. Jednym z najnowszych seriali jest „Młody papież”, opowiadający historię Piusa XIII, pierwszego amerykańskiego papieża w historii Kościoła. W roli głównej zobaczymy nominowanego do dwóch Oscarów Jude Law.

Filmy, które warto obejrzeć

Dla młodych widzów HBO GO przyszykowało kontynuację kultowej adaptacji hitu Disneya. „Czarownica 2” opowiada zawiłą relację Diaboliny i jej córki chrzestnej Aurory, w głównej roli ujrzymy przepiękną Angelinę Jolie. Udanym komediodramatem jest film „Krętacze”, w którym zaawansowana wiekowo gwiazda kina musi stawić czoła przebiegłym agentom nieruchomości chcącym kupić jej posiadłość. Znakomitą obsadę, czyli Brada Pitta i Leonardo DiCaprio już od kwietnia możemy oglądać w znakomitej komedii Quentina Tarantino „Pewnego razu… w Hollywood”. Lekką komedią kryminalną są „Oszustki”, czyli opowieść o dwóch kobietach wyłudzających kasę od zamożnych mężczyzn. Fani małego lwa Simby mogą go obejrzeć w poruszającym filmie „Król lew”, będącym remake wspaniałej animacji Disneya. Komedią opowiadającą o losach Katarzyny Wielkiej w zabawny sposób jest najnowsza produkcja „Wielka”- obowiązkowa pozycja na liście seriali wartych uwagi.

Leave a comment