Quiz Redakcja poleca

Quiz Filmy

film

Odgadnij o jaki film może chodzić.

Odpowiedz na poniższe pytania

1. 
Młoda kobieta zostaje zabrana wraz z psem przez tornado w Kansas i wrzucona do magicznej krainy.

2. 
Podczas zwiedzania parku rozrywki dochodzi do poważnej awarii zasilania, a eksponaty dinozaurów zaczynają szaleć.

3. 
Niespokojne dziecko znajduje w sobie odwagę, by pomóc przyjaznemu kosmicie uciec z Ziemi i wrócić na swoją ojczystą planetę.

4. 
Starzejący się patriarcha zorganizowanej rodziny przestępczej przekazuje kontrolę nad przestępczym imperium swojemu nieco niechętnemu synowi.

5. 
Archeolog zostaje wynajęty przez rząd USA, aby odnaleźć drewnianą skrzynię pokrytą złotem, zanim dostaną się do niej naziści.

6. 
Prosty człowiek o niskim IQ czeka na przystanku autobusowym i dzieli się z nieznajomymi historiami z życia.

7. 
Siedemnastoletni arystokrata zakochuje się w miłej (ale niepewnej finansowo) artystce na pokładzie luksusowego, feralnego statku.

8. 
W innej galaktyce, młody człowiek łączy siły z nieprawdopodobnymi partnerami, aby uratować księżniczkę przed złymi mocami.

9. 
Młody agent FBI otrzymuje pomoc od uwięzionego kanibala, aby złapać seryjnego mordercę, który obdziera swoje ofiary ze skóry.

10. 
Rzymski generał szuka zemsty po tym, jak zostaje zdradzony, a jego rodzina zamordowana, przez syna cesarza.

Zdjęcie autorstwa JESHOOTS.com z Pexels

Sprawdź:   [Quiz] Film ,,Szczęki''. Sprawdź swoją wiedzę!

Może Ci się także spodobać

Komputer

Jak zrobić screena? Na smartfonie, tablecie, komputerze – instrukcja

  • 13 maja 2020
Screen zwany inaczej zrzutem ekranu lub screenshotem to nic innego jak obraz tego, co aktualnie wyświetlane jest na ekranie. Odpowiednia kombinacja klawiszy pozwala go zapisać na dysku w postaci pliku
Huśtawka

Jak zrobić huśtawkę ogrodową z palet?

  • 13 maja 2020
Meble z palet cieszą się ogromną popularnością, jednak z palet można wykonać nie tylko stolik ogrodowy oraz kanapę, ale i estetyczną huśtawkę. Jak ją zrobić? Krok pierwszy: przygotowanie palet Aby
Komputer

ZOOM – jak zainstalować i jak korzystać z aplikacji?

  • 14 maja 2020
Zoom to bardzo prosta aplikacja do wideokonferencji, która zyskała ogromną popularność wraz z rozpoczęciem się pandemii Covid-19. Okazała się bowiem doskonałym programem do kontaktów między uczniami, studentami i pracownikami, którzy
Mierzeja Helska

Mierzeja Helska – jakie są atrakcje i co warto zwiedzić

  • 16 maja 2020
Mierzeja Helska zwana przez miejscowych krowim ogonem to wąskie, 34-kilometrowej długości pasmo lądu oddzielające dwie zatoki: Gdańską i Pucką. Ciągnące się kilometrami czyste plaże sprawiły, że półwysep już w dwudziestoleciu