Netflix to skarbnica dobrych filmów i seriali, które wbijają w fotel. Każdy znajdzie coś dla siebie – horror, komedia, dokument, reality show – sprawdź, co warto włączyć, by zapewnić sobie maximum satysfakcji z oglądania.

Seriale, które warto obejrzeć

W top 10 z kategorii seriale obecnie na szczycie znajdują się „Siły kosmiczne” – kultowi aktorzy, czyli Steve Carell w roli generała, John Malkovich i Lisa Kudrow rozbawią do łez, próbując stworzyć szóstą formację sił zbrojnych USA – Sił Kosmicznych. Świetną propozycją dla fanów uwielbianej przed laty „Dynastii” Netflix proponuje jej odświeżoną wersję o tym samym tytule. W nowej odsłonie kultowego serialu przyjrzymy się losom rodziny Carringtonów i Colbych toczącym walkę o fortunę i swoje dzieci. Dla pań chcących obejrzeć trudy macierzyństwa i zawiłości w relacjach mąż-żona i matka-dziecko serial „Pracujące mamy” będzie idealny na wolne popołudnia. Fani seriali animowanych zachwyceni będą takimi produkcjami jak „BoJack Horseman”, „Nie ma jak w rodzinie”, „Paradise PD” czy „Rick i Morty” – czarny humor, śmiech przez łzy i kupa dobrej zabawy gwarantowane. Kultowymi serialami na platformie Netflix bez wątpienia jest „Stranger Things”- opowieść o nastolatkach walczącymi z potworami, „Czarne lustro”- serial przedstawiający problemy świata prowadzonego przez najnowsze technologie, „House of cards”, w którym pełno manipulacji i intryg w walce o stanowisko prezydenta USA, czy biograficzny serial „Narcos” oparty na faktach z życia handlarza narkotyków Pablo Escobara.

Filmy na Netfliksie

Wybierając produkcję filmową warto zwrócić uwagę na film oparty na faktach „O chłopcu, który ujarzmił wiatr” – to poruszająca opowieść o nastolatku ratującym swoją wioskę przed głodem. Produkcją z rozmachem i ciekawą obsadą aktorską jest film „6 Underground”, w którym uznani za zmarłych najemcy walczą o lepszy świat. Wartym uwagi jest również amerykański dramat kryminalny „Irlandczyk” oraz intrygujący film „Jestem matką” ukazujący relacje matka-córka, w których ta pierwsza jest robotem.

Zdjęcie Jade87 z Pixabay