Chcesz obejrzeć dobre filmy i seriale? Koniecznie zapoznaj się z ofertą, jaką proponuje na letnie miesiące Netflix i HBO GO! Nie ma tu miejsca na nudę!

Filmowe nowinki w czerwcu

Młodzi widzowie będą zachwyceni „Czarownicą 2”, która ukaże kolejne losy młodej Aurory podejmującej dorosłe decyzje. Z kultową obsadą złożoną z Angeliny Jolie, Michelle Pfeiffer oraz Elle Fanning dobra gra aktorska gwarantowana. Fani Willa Smitha już w połowie czerwca będą mogli go oglądać w podwójnej roli w filmie „Bliźniak”. Emerytowany zabójca stara się odkryć powód zamachu na niego, którego dokona jego klon. Udaną kontynuacją filmu „Zombieland” z 2009 roku będzie „Zombieland:Kulki w łeb”, W znakomitych rolach wystąpią takie gwiazdy kina jak Woody Harrelson, Jessie Eisenberg oraz Emma Stone – dobra zabawa z zombiakami zapewniona.

Wciągające nowe seriale na HBO GO

HBO GO zaskoczy widzów nowościami. Wśród nich znajdziemy wielowątkowy thriller „Tropiciele” (premiera 6 czerwca), którego akcja toczy się w RPA i dotyczy przestępczości oraz ciekawych akcji związanych z przemytem diamentów. Interesującą produkcją, poruszającą obecną sytuacją związaną z pandemią koronawirusa przedstawi hiszpański dokument „W domu” („En casa”). 8 czerwca pojawi się nowa produkcja „Mogę cię zniszczyć” opowiadająca historię kobiety, które po napaści seksualnej próbuje jakoś ułożyć sobie życie. Nowością będzie również „Stargirl” – serial o superbohaterach i licealistce walczącej ze złoczyńcami z przeszłości. Na sierpień planowana jest premiera serialu „Kraina Lovecrafta” – opowiada on historię ludzi walczących o przetrwanie i przezwyciężenie rasistowskiego terroru białej Ameryki, włączając do gry potwory.

Kontynuacje HBO GO

Wiele seriali będzie miało swoje odcinki finałowe. Odcinek kończący trzeci sezon serialu „Obsesja Eve III” o dwóch silnych kobietach pojawi się już 1 czerwca. Innym dobiegającym końca serialem jest „We’re here”, czyli opowieść o drag queen, w której uznani artyści będą uczyć swoje podopieczne, jak stać się prawdziwymi królowymi podczas ich festiwalu. Serial HBO „To wiem na pewno” swój odcinek finałowy będzie miał 15 czerwca, podobnie jak czwarty sezon serialu komediowego „Niepewne IV” i piąty sezonu „Billions V”.

Leave a comment