Wakacje to czas odpoczynku, urlopów i… nowości na platformie Netflix! Co warto obejrzeć i jakie filmy oraz seriale szykują się w najbliższych miesiącach? Sprawdź koniecznie i bądź na bieżąco z hitami filmowymi i nowościami serialowymi.

Czerwcowe premiery

Nowością, o której będzie z pewnością głośno jest polski serial „W głębi lasu”, oparty na książce Harlana Cobena. Mroczna, trzymająca w napięciu produkcja pokaże wydarzenia z roku 1994 i 25 lat później. Temat serialu kręci się wokół prokuratora i jego zaginionej przed laty siostry. Podczas letniego obozu kobieta zniknęła w niewyjaśnionych okolicznościach. W 2019 roku w tym samym lesie zostają odkryte zwłoki. Odnalezione dowody na ciele ofiary dadzą mężczyźnie nadzieję, że jego siostra wciąż może żyć. W rolach głównych Grzegorz Damięcki, Adam Ferency i Agnieszka Grochowska. Debiut już 12 czerwca. Fani „13 powodów” już od 5 czerwca będą mogli obejrzeć ostatni 4. sezon wciągającego serialu o trudach młodzieży i niełatwych decyzjach. Swój koniec będzie miał też kultowy serial „Pełniejsza chata”, 5. sezon będzie już tym ostatnim (premiera jego drugiej części 2 czerwca). Wielbiciele podróży w czasie zasiądą do 3. sezonu niemieckiego serialu „DARK”, który pojawi się na platformie 27 czerwca. Swoją kontynuację będzie miała również taka perełka jak „The Order” ( 2. sezon 18 czerwca). Z filmów warto zainteresować się nową produkcją Spike’a Lee. „Pięciu braci”. To opowieść o czterech weteranach wojny w Wietnamie. Premiera 12 czerwca. Inną ciekawą propozycją poruszającą tematykę wojny i wojska będzie dokument „Ojciec, żołnierz, syn”, który obejrzymy już od 19 czerwca.

Lipcowe propozycje

8 lipca zadebiutuje serial „Stateless” – opowieść o czterech osobach, które wylądowały w areszcie dla migrantów. Zmagają się ze swoimi problemami, a przez nieoczekiwane zwroty akcji losy każdej z nich splotą się ze sobą i narodzi się między nimi ciekawa relacja. W ostatni dzień lipca będziemy mogli oglądać 2. sezon serialu akcji „The Umbrella Academy”.

Leave a comment