Porady

Pokochać samą siebie

Serce

Wiele kobiet kupuje mnóstwo drogich kosmetyków, kremów, decyduje się na kosztowne i bolesne zabiegi, które mają poprawić wygląd i wydaje majątek na drogie ubrania. Mimo to ciągłe patrzenie w lustro nie sprawia przyjemności, a wręcz przeciwnie. Co jest tego powodem?

To jak kobieta widzi sama siebie zależy od tego, co o sobie myśli. Rozwiązanie znajduje się w głowie. Jeśli ktoś posiada wysoką samoocenę to jest zadowolony ze swojego wyglądu. Jeśli jednak samoocena jest niska, zaczyna się wyszukiwanie wad i niedociągnięć.

Jeśli lubi się swoje ciało to chce się o nie dbać, pielęgnować je, a dzięki temu można czuć się znacznie lepiej. Opieka nad ciałem to dawanie mu tego, czego potrzebuje, czyli zdrowa dieta i aktywność fizyczna.

Aby być piękną nie trzeba mnóstwa kosmetyków i drogich ciuchów. Należy zauważyć swoje zalety i zwrócić uwagę na takie szczegóły jak sposób poruszania się, mówienia czy błysk w oku. Nie trzeba katować ciała męczącymi treningami, ale zastanowić się, co jest dla niego najlepsze.

Może Ci się także spodobać

Kobieta wynajmująca samochód

4 najczęściej zadawane pytania przy wynajmie samochodu

  • 4 stycznia 2020
Jeśli do tej pory nigdy nie zdarzyło Ci się wynajmować samochodu, to w Twojej głowie zapewne kłębi się wiele pytań. Zebraliśmy kilka z nich, które najczęściej są zadawane przez klientów
amarantus

Amarantus, czyli jedna z najpożywniejszych roślin świata

  • 4 stycznia 2020
Amarantus, inaczej nazywany szarłatem, jest jednym z tak zwanych pseudozbóż, które uprawia się od tysięcy lat. Roślina jest wyjątkowo odżywcza, a jej właściwości docenili już Indianie i mieszkańcy Himalajów. W
Napój orzeźwiający

Orzeźwiający napój na upalne dni

  • 6 stycznia 2020
W upalne dni apetyt jest mniejszy niż zwykle, lecz zastępowanie jedzenia wyłącznie wodą jest nierozsądne. Zdrową i sycącą przekąską na lato jest malinowa aqua fresca, czyli orzeźwiający koktajl z owoców.
Makeup

Bourjois Blush – róż w kamieniu dla kobiet

  • 11 stycznia 2020
Bourjois Blush to róż w kamieniu, który łatwo nakłada się na skórę jednym pociągnięciem pędzla. Wypiekana tekstura kosmetyku sprawia, że róż jest wyjątkowo wydajny, dzięki czemu starcza na wiele miesięcy