Pod koniec 2020 roku prawdopodobnie Sony zaprezentuje nową konsolę PlayStation 5. Producenci gier jednak cały czas prezentują nowe tytuły, z których wiele z nich jest wartych uwagi. Poniżej najciekawsze nowości na PlayStation.

AO Tennis 2

Po sukcesie pierwszej części Big Ant Studios postanowiło zaprezentować kolejną część AO Tennis. Gra dość realistycznie przedstawia tą dyscyplinę sportu. Kolejne rodzaje uderzeń są dostępne na różnych przyciskach pada. Gra posiada również rozgrywkę w trybie kariery. Wcielamy się w niej stworzonego przez siebie tenisistę i powoli wspinamy się po szczeblach międzynarodowych turniejów. Gra ta przypadnie do gustu nie tylko miłośnikom tenisa, ale wszystkim lubiącym sportowe gry zręcznościowe.

Dragon Ball Z: Kakarot

Dla graczy preferujących gry RPG proponujemy Dragon Ball Z: Kakarot. Gra opowiada historię Goku z mangi Akiry Toriyamy. Ogromnym atutem gry jest fakt, że znalazło się w niej dużo więcej epizodów pomiędzy najważniejszymi bitwami w porównaniu do poprzednich części. System walki w grze jest intuicyjny, dzięki czemu nawet osoby niedoświadczone w tego typu grach będą mogły cieszyć się rozgrywką. Dodatkowo w trakcie gry, główny bohater zdobywa doświadczenie, które pozwala na rozwój jego umiejętności. Dragon Ball Z: Kakarot to doskonała propozycja nie tylko dla fanów sagi o Goku, ale dla wszystkich miłośników gier action-RPG.

The Dark Crystal: Age of Resistance Tactics

Dla fanów strategii turowych z kolei proponujemy z kolei The Dark Crystal: Age of Resistance Tactics. Gra powstała na podstawie serialu znanego z platformy Netflix. Akcja gry mieści się w krainie Thra. Jest ona zamieszkiwana przez różne rasy. W trakcie rozgrywki poznamy historię buntu jaki ma miejsce po przybyciu do krainy istot o nazwie Skeksis. Sposób rozgrywki jest podobny do dużo bardziej znanych tytułów jak np. Final Fantasy Tactics lub Fire Emblem. Gra posiada również liczne elementy stylu RPG. Postacie którymi będziemy prowadzić rozgrywkę wraz z postępami fabuły rozwijają swoje umiejętności. Po przejściu gry pojawia się nowy tryb, który pozwala na ponowną rozgrywkę na dużo wyższym poziomie trudności.

Leave a comment