W dobie pandemii, kiedy większość osób siedzi w domu i musi jakoś urozmaicić sobie wolny czas, znalezienie dobrych filmów staje się jeszcze ważniejsze niż kiedyś. W tej chwili każdy z nas potrzebuje doskonałej rozrywki, żeby zapomnieć o problemach i strachu – najlepiej więc zdecydować się na komedie! W dodatku takie, które można oglądnąć wspólnie, całą rodziną – zasiadając przed ekranem z dziećmi czy dziadkami, a wszyscy będą się świetnie bawić. Po co najlepiej sięgnąć?

„Gang zwierzaków”

Wszystko dzieje się w przyszłości, kiedy po buncie robotów teren Robopolis muszą opuścić wszyscy mieszkańcy – to znaczy wszyscy ludzie, ponieważ zwierzęta zostają i raczej średnio radzą sobie bez swoich opiekunów. Film jest pełen zabawnych scen i rozbawi każdego widza. Celem naszych bohaterów będzie zaś ocalenie miasta i przywrócenie porządku – zwierzęta tęsknią przecież za swoimi opiekunami, a roboty zaczynają ich coraz bardziej denerwować. To propozycja dla całej rodziny – zwłaszcza takiej, która sama ma czworonożnego pupila!

„Był sobie pies 2”

Przyjemna opowieść o przyjaźni łączącej zwierzęta z ludźmi, a także o dorastaniu. Najlepiej zrozumieją ją rodziny, których członkiem od dawna jest pies. Film nadaje się do obejrzenia wspólnie przez dzieci i rodziców. Opowiada historię psa o imieniu Bailey, mieszkającego z właścicielem, Ethanem, jego żoną Hannah, ich wnuczką C.J. oraz jej matką, Glorią. Piesek otrzymuje w pewnym momencie polecenie od swojego właściciela, by opiekować się C.J. Tego polecenia na pewno będzie chciał dotrzymać! W rzeczywistości jest to komediodramat, który na pewno wywoła nie tylko uśmiech, lecz i łzy. Mimo wszystko czasem warto też wspólnie zapłakać!

„Toy Story 4”

Pierwsza część serii „Toy Story” pojawiła się w 1995 roku – część obecnych rodziców pamięta więc znakomicie ten film animowany i na pewno chętnie zapozna się z dalszymi przygodami swoich ulubionych postaci z dzieciństwa. Dzieci zaś na pewno polubią Szeryfa Chudego, Buzza Astrala oraz ich przyjaciół. Fabuła czwartej części koncentruje się na poszukiwaniach pastereczki Bou, która została sprzedana podczas przydomowej wyprzedaży przez rodziców Andy’ego. Chudy jest zdeterminowany, by ją znaleźć, a jego przyjaciele na pewno mu w tym pomogą! Film gwarantuje świetną zabawę dla całej rodziny i na pewno każdemu poprawi humor!