Porady

Dlaczego warto brać udział w promocjach bankowych?

Skarbonka

Zarabianie na bankach z pewnością może okazać się dosyć intratną zabawą. Chociaż zamysłem banków jest pozyskanie nowych klientów, wielu ludzi decyduje się na promocje bankowe wyłącznie ze względu na możliwość odebrania nagrody pieniężnej. Nic w tym dziwnego.

Organizowane regularnie promocje stanowią bowiem dosyć łatwą metodę zarobienia dodatkowego grosza, a biorąc pod uwagę mnogość promocji – solidnej gotówki, która jest nagrodą gwarantowaną.

Jak należy zacząć zarabianie na bankach?

Przede wszystkim należy na bieżąco śledzić wszelkie możliwe opcje, a następnie skrupulatnie pilnować terminów. Zazwyczaj udział w promocji mogą wziąć te osoby, które w ostatnich miesiącach nie były klientami danego banku. Zawodowi uczestnicy promocji doskonale zdają sobie z tego sprawę, dlatego po upływie okresu promocji i wykonaniu wszystkich wytycznych, likwidują konto, aby móc je ponownie otworzyć w dowolnym momencie. Przystępując do udziału w promocji bankowej należy pamiętać o kilku istotnych warunkach, które muszą być przestrzegane niezależnie od wszystkiego. Podstawowym warunkiem jest niezmiennie założenie osobistego konta w konkretnym banku, a następnie korzystanie z konta na określonych przez regulamin zasadach.

W tym momencie należy zaznaczyć, że uczestnik w żadnym wypadku nie jest zobowiązany uiszczać jakichkolwiek kwot. Narażone na opłaty są zazwyczaj jednostki powyżej 26 roku życia, które najczęściej muszą opłacać prowadzenie konta, chociaż i tego można uniknąć, jeżeli dopilnujemy, aby każdego miesiąca wykonać przelew z nowego konta. Przelewem można nazwać zwykłą transakcję w sklepie nawet w wysokości złotówki. Oczywiście, każdy bank funkcjonuje na zasadach zapisanych szczegółowo w regulaminie, natomiast wszystkich opłat można z łatwością uniknąć. Wystarczy tylko dowiedzieć się, w jaki sposób.

Każda promocja bankowa wymaga od uczestnika wykonania kiku zadań, które na ogół polegają na dopilnowaniu, aby na nasze konto wpłynęła określona kwota oraz aby przynajmniej raz w miesiącu zapłacić świeżo wydaną kartą. Biorąc pod uwagę fakt, że właściwie każdego dnia korzystamy z karty, nie odnotujemy większej różnicy, jeżeli kilka razy w miesiącu użyjemy innej. Wykonanie określonych zadań, które nie wymagają żadnego wkładu własnego, gwarantują nam, że po upływie okresu promocji na naszym koncie pojawi się nagroda w postaci przelewu. Promocje bankowe to idealna metoda dorabiania i z całą pewnością warto śledzić najnowsze oferty banków, ponieważ coraz częściej oprócz dodatkowych pieniędzy, można się również załapać na dodatkowe bony i benefity w najrozmaitszych postaciach.

Sprawdź:   Osobiste konto bankowe – jak wybrać najlepsze?

Może Ci się także spodobać

Kobieta wynajmująca samochód

4 najczęściej zadawane pytania przy wynajmie samochodu

  • 4 stycznia 2020
Jeśli do tej pory nigdy nie zdarzyło Ci się wynajmować samochodu, to w Twojej głowie zapewne kłębi się wiele pytań. Zebraliśmy kilka z nich, które najczęściej są zadawane przez klientów
amarantus

Amarantus, czyli jedna z najpożywniejszych roślin świata

  • 4 stycznia 2020
Amarantus, inaczej nazywany szarłatem, jest jednym z tak zwanych pseudozbóż, które uprawia się od tysięcy lat. Roślina jest wyjątkowo odżywcza, a jej właściwości docenili już Indianie i mieszkańcy Himalajów. W
Napój orzeźwiający

Orzeźwiający napój na upalne dni

  • 6 stycznia 2020
W upalne dni apetyt jest mniejszy niż zwykle, lecz zastępowanie jedzenia wyłącznie wodą jest nierozsądne. Zdrową i sycącą przekąską na lato jest malinowa aqua fresca, czyli orzeźwiający koktajl z owoców.
Makeup

Bourjois Blush – róż w kamieniu dla kobiet

  • 11 stycznia 2020
Bourjois Blush to róż w kamieniu, który łatwo nakłada się na skórę jednym pociągnięciem pędzla. Wypiekana tekstura kosmetyku sprawia, że róż jest wyjątkowo wydajny, dzięki czemu starcza na wiele miesięcy