Nuda? Nie z serialami i filmami na HBO GO, Netflix i Amazon Prime! Sprawdź, co warto obejrzeć i wciągnij się w najlepsze produkcje. Bogata oferta Amazon Prime zadowoli niejednego widza.

Ciekawe seriale

Fanów science fiction powinien zaciekawić serial „Opowieści z Pętli” opowiadający historię ludzi mieszkających w miasteczku, w którym wybudowano maszynę zmieniającą rzeczywistość. Wielbiciele „Breaking Bad” podobny klimat ujrzą w serialu „Trawka” – tu młoda Nancy Botwin jest znanym dilerem marihuany, z czym ukrywa się przed swoją rodziną i przyjaciółką. Znakomita komedia ze znakomitym Stevem Carellem, to kultowy już „The Office”, który naprawdę warto obejrzeć, by poczuć klimat nudnego biura i absurdalnych sytuacji, jakie się w nim dzieją. Innym wartym uwagi serialem jest komedia „Fleabag”, w której nie zabraknie błyskotliwych dialogów, sarkazmu i dużej dawki dobrego humoru. Życie w latach 60. ujrzymy w serialu autorskim „Wspaniała pani Maisel”, a fani dobrej akcji Sci-Fi będą zadowoleni z „The Boys”. Dla poszukujących czegoś mocniejszego Amazon Prime oferuje dramat „Hunters”- poruszający temat hitlerowców chcących stworzyć IV Rzeszę w Stanach Zjednoczonych oraz „Człowieka z wysokiego zamku”, czyli alternatywne spojrzenie na życie w Ameryce Północnej po wygranej przez III Rzeszę i Cesarstwo Japonii II wojnie światowej.

Filmy warte uwagi

Na Amazon Prime obejrzymy klasyki, które chyba nigdy się nie znudzą- „Ojciec Chrzestny”, „Forrest Gump”, „Gladiator”, „Podziemny krąg”, „Bękarty wojny”. Innym wartym uwagi filmem jest „Zapaśnik” Darrena Aronofsky’ego opowiadający historię zapaśnika, który po zawale serca układa sobie życie na nowo. Z gatunku science fiction godnym obejrzenia jest „The Vast of Night” oraz „Raport mniejszości”. Fani horroru będą zainteresowani dostępnym na Amazon Prime filmem „Niewidzialny człowiek”, przedstawiającym dziwne wydarzenia w życiu młodej kobiety związanej z nieżyjącym już naukowcem. Inną udaną propozycją jest film „Suspiria”, w którym poznamy losy baletnicy odkrywającej sekrety szkoły baletowej.

Zdjęcie StockSnap z Pixabay

Leave a comment