W roku 2020 każda osoba znajdzie wśród trendów coś, co wyjątkowo jej się spodoba. Jak zwykle, istnieje duża wolność w interpretacji modowych zaleceń, a w dodatku duża ich różnorodność trafia w wiele gustów. Część osób na pewno urzekną greckie kroje spódnic i sukienek, które będą królować zwłaszcza wiosną i latem! Co warto wiedzieć na ten temat?

Asymetria w ubiorze

Na wybiegach króluje w tej chwili asymetria! Bluzki na jedno ramię, bluzki bez jednego rękawa i z drugim zabudowanym, sukienki dłuższe z jednego boku i spódnice utrzymane w podobnym stylu. Asymetria na pewno nie każdemu przypadnie do gustu, ale wiele osób ją uwielbia! Na pewno taki krój pozwala wyróżniać się z tłumu i stworzyć jakąś oryginalną stylizację. Z uwagi na fakt, że modna jest również biżuteria w greckim stylu – najlepiej jeden obszerny kolczyk, zakładany na ucho lub grecka, gruba bransoleta, którą można nosić na jednym ramieniu – takie bluzki po prostu fantastycznie z nią współgrają.

Greckie kroje sukien

Modne są również sukienki w stylu greckim – udrapowane w fantazyjny sposób. Jeśli chodzi o dół, mogą układać się równomiernie po obu stronach, z wycięciem pośrodku. Mogą również zasłaniać jedno ramię lub być puszczone tuż pod biustem. Możliwości jest zresztą bardzo wiele – wśród licznych ofert na pewno każda kobieta znajdzie coś dla siebie, a w dodatku stale tworzone są nowe modele. Trend dotyczy także sukien ślubnych. Suknie, sukienki i spódnice w greckim stylu nadają się jednak na każdą okazję, w zależności od materiału i dodatków.

Photo by Donald Giannatti on Unsplash