Kultura

8 najlepszych komedii na nudne wieczory!

Popcorn

Twoje dni dłużą się w nieskończoność, a szara codzienność przyprawia Cię o depresję? W tych czasach lekiem na chandrę może być dobra komedia. Śmiech to zdrowie, więc polecam śmiać się jak najczęściej.

Berek (2018)

Co by było, gdyby grupa dorosłych ludzi postanowiła bawić się w berka na terenie całego kraju, bez przerwy? Cóż, niezły ubaw masz jak w banku! Film opowiada o garstce przyjaciół, których nie obchodzi, czy jesteś akurat w pracy, robisz kupę, czy bierzesz ślub- rozpędzą się i staranują Cię przy każdej najbliższej możliwości, byle tylko nie być berkiem.

Czego dusza zapragnie (2015)

A co by było, gdyby każde Twoje wypowiedziane życzenie, nie ważne, czy mówisz je na poważnie, czy sarkastycznie, stawało się w moment prawdą? To film, który właśnie o tym traktuje- gość zyskuje nadnaturalne moce. Jak je wykorzystuje? Ratuje świat przed zagładą? Niekoniecznie. Sprawia za to, że kupa jego psa sprząta się sama… i takie tam.

Grimsby (2016)

Jeśli lubisz pokręcony, nieraz głupkowaty humor, nie ma lepszej komedii dla Ciebie. Byłem bliski łez ze śmiechu, naprawdę. Główny bohater to uosobienie inteligencji- to wcale nie sarkazm 😉

Ustawka (2017)

Dwóch nauczycieli popada w “mały” konflikt i postanawiają go rozwiązać jak prawdziwi mężczyźni. Problem w tym, że jeden z nich to typowy twardziel, do którego rodzice przychodzili spać, jak miał 6 lat, gdy się bali, zaś drugi z nich… cóż, do twardziela mu daleko. Robi więc wszystko, co w jego mocy, by uciec przed nieuniknionym i nie dostać w czambo.

Dyktator (2012)

Komedia, w której Sacha Baron Cohen znany między innymi z “Grimsby” i “Borat” wciela się w okrutnego dyktatora państewka, w którym można głosować, na kogo się chce (ale ci, którzy nie głosują na niego, zostaną przejechani czołgiem), albo startować w biegach (tylko nie polecam być szybszym niż sam dyktator, bo Cię zastrzelą), a rakiety muszą mieć taki kształt jak w kreskówkach. “Durny” humor, niekoniecznie dla durnych ludzi.

Sprawdź:   Top platformy VOD – gdzie oglądać ulubione programy?

Jackass: Bezwstydny dziadek (2013)

Jeśli lubisz filmiki, gdzie ktoś wkręca niczego nieświadomych ludzi i nagrywa to ukrytą kamerą, ten film będzie dla Ciebie jak kawusia o poranku dla kawosza, albo jak skok na bungee dla kogoś, kto ma dość siedzenia na kanapie. Żarty bezwstydnego dziadka są nieraz tak ostre, że ludzie chcą dzwonić na policję. Jest grubo.

50 Twarzy Blacka

Jak się pewnie domyślasz, jest to parodia pewnej znanej niemal wszystkim adaptacji książki. Film opowiada o bogatym, ale niezbyt uzdolnionym w kwestiach łóżkowych facecie i jego próbach, by wytrwać podczas stosunku dłużej, niż 3 sekundy.

Wściekle Szybcy

Parodia znanej wszystkim serii o wyścigach. Tutaj “głupkowaty” humor osiąga szczyt wszystkich szczytów, a zwijać się ze śmiechu będziesz nie jeden raz (jeśli oczywiście masz podobne poczucie humoru do mnie)

Zdjęcie: Deborah Breen Whiting z Pixabay

Może Ci się także spodobać

Kobieta słuchająca muzyki

Trendy muzyczne 2020 – czego słuchać i z czym się zapoznać?

  • 11 maja 2020
Każdy rok obfituje w nowe odkrycia muzyczne i w kolejne odsłony twórczości znanych już i cenionych muzyków. Rok 2020 jest pod tym względem wyjątkowy, ponieważ wiele tras muzycznych zostało odwołanych,
Czytanie książek

Co warto przeczytać? – klasyka, hity, nowości

  • 19 maja 2020
Warto urozmaicać sobie czas dobrą lekturą – interesujące książki potrafią zmienić nasze podejście do życia i spojrzenie na pewne sprawy. Uczą również empatii, a przede wszystkim pozwalają przeżyć niesamowite przygody
VOD

Top platformy VOD – gdzie oglądać ulubione programy?

  • 20 maja 2020
VOD (znane także jako VoD) to skrót od słów „Video on Demand”, czyli „Wideo na życzenie” lub „Wideo na żądanie”. Obecnie nie musimy już oczekiwać biernie na pojawienie się ulubionych
Kobieta oglądająca serial

Najciekawsze seriale – co warto obejrzeć?

  • 21 maja 2020
Wciągający serial to prawdziwy skarb – jeśli jest dobrze zrealizowany, a fabuła ciekawa, można spędzić przy nim z zapartym tchem długie godziny. Wśród seriali, które uznaje się za najbardziej interesujące